Pielgrzymka do Medjugorie

W dniach 22 - 27 lipca organizowana pielgrzymka do Medjugorie.
 
1 Dzień - poniedziałek - 22 lipca

O odz. 4.00 Msza św. w kościele Dobrego Pasterza w Olkuszu. Całodzienny przejazd. Nocleg w Medjugorie. Przybycie ok. 21.00. Obiadokolacja i nocleg.

2. Dzień - wtorek - 23 lipca

po śniadaniu nawiedzenie świątyni, (z pensjonatu do świątyni ok. 10 min.) następnie wejście na górę objawień, czas na modlitwę i odpoczynek.

3 Dzień - środa - 24 lipca

po śniadaniu, wyprawa na Górę Kriżewac. Wejście połączone z Drogą Krzyżową, po zejściu odpoczynek, czas na modlitwę, wieczorem obiadokolacja i spoczynek.

4. Dzień - czwartek - 25 lipca

po śniadaniu wyjazd nad morzed i całodzienny nad nim odpoczynek, po powrocie obiadokolacja i spoczynek.

5. Dzień - piątek - 26 lipca

po śniadaniu wyjazd do Mostaru, indywidualny spacer po mieście, powrót do Medjugorie, po południu obiadokolacja i spoczynek.

6 Dzień sobota - 27 lipca

w miarę możliwości wczesne śniadanie i powrót do domu. Przyjazd raczej późnym wieczorem.

 

Jest to bardzo ramowy program, ponieważ w miarę możliwości można go ubogacać i będziemy to robili, ale szczegółów dowiemy się na miejscu, ponieważ wiele spotkań nie jestem w tej chwili zaplanować, gdyż podawane są na miejscu i na bieżąco.


Codziennie prezy Bazylice Matki Bożej jest o godz. 17.00 różaniec trzy części, następnie Msza św. i po Mszy świętej jeszcze jedna cząstka różańca.
Jadąc nad morze warto zaopatrzeć się w odpowiuednie sandały w których można wchodzić do wody, ponieważ jest niebezpieczeństwo nasdepnięcia na jeżowca, a to potem dla stóp nie jest przyjemne.


Pgoda jest przewidywana od 25 - 30 stopni, a więc cieplutko. Coś jednak przeciwdeszczowego można zabrać bo zawsze może się przydać.
W Medjugorie pieniądze idą wszystkie nawet w wielu sklepach przyjmują w każdej walucie, a pamiątki i nie tylko można także kupić za złotówki.
Gdyby były jeszcze jakieś pytania proszę telefonować.


Można w każdej chwili dołączyć się jeszcze do grona pielgrzymów i przeżyć tajemnica objawienia się tam Matki Bożej.


W tym celu proiszę o kontakt telefoniczny.


Ks. Henryk Januchta - 607 332 960