OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13.11.2022r.
1. Dzisiaj XXXIII Niedziela Zwykła. Światowy Dzień Ubogich. Również w naszej parafii przeżywamy Niedzielę Powołań, gościmy Kleryka naszego Seminarium.
2. W przyszłą Niedzielę, ostatnią roku liturgicznego, Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Święto patronalne Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
3. W czwartek – wspomnienie – św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
4. W piątek – wspomnienie – bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
5. Można nadal zamawiać wypominki: roczne, pół – roczne, za naszych bliskich zmarłych. Jak i Msze św. w III Piątek na cały rok za naszych bliskich zmarłych.
6. Zapraszamy dzieci na Niedzielną Msze św. na godzinę 11.00 szczególnie dzieci klas III przygotowujących się do Przyjęcia I Komunii św.
7. Dzisiaj na Mszy św. o godzinie 11.00 poświęcenie i rozdanie Książeczek do modlitwy dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Zapraszamy.
8. Zachęcamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania do udziału w Niedzielnej Eucharystii.
9. Konto Parafialne: Bank PKO BP nr 30 1020 2430 0000 8102 0018 3210